Az elozo hetvegenk megint eleg mozgalmas volt. :-)
Penteken voltunk a szokasos uszas-oran. David lathatoan meg mindig elvezi. Gabor is. :-)
2010. október 19., kedd
Foney-ban
2010. október 10., vasárnap
Dallas-i Arboretum
Mar tobbszor szoba kerult hogy meg kellene nezni a Dallas-i Arboretumot, vegul a Halloween kozeledtevel sikerult is elmenni. Kata, koszi a meghivast es a szervezest! :)
David 8 honapos, Cedar Ridge Park
A het vegen 8 honapos lett David. Kirandultunk is egyet ennek tiszteletere. :-)
(Cedar Hill Preserve.)
2010. október 3., vasárnap
Ket aranyos video
Klikkeljetek a linkekre! HD-ra is valthattok!
David felall a kisagyban:
Video keszitese kozben senki nem serult meg es nem hasznaltunk dublort! :)
David kozlekedik. Kulonleges technikaval. :)
Halljatok, ahogy a kis fogacskak dolgoznak? :)
Coppell Nature Park (eros idegzetueknek)

Minap ugy dontottunk meglatogatjuk a hozzank legkozelebb levo Nature Park-ot.
Nagyreszt onkentesek munkajanak koszonhetjuk. Egesz jol ki van epitve egyes reszeken, mint ahogy a kepen is latszik. :)
David eppen nasit ragcsal. Igen, nem tevedes, mar ragcsal azzal a 7 kis fogacskajaval... :)
Nyam-Nyam... :)
Igy nez ki. Organikus (bio) zabpehely keszitmeny. Elvileg nagyon egeszseges. David minden esetre szereti... :)
Kellemes idonk volt, 20 fok felett ragyogo napsutessel. Talan ez a legszebb idoszak az evben. Nincs tul meleg, sok napsutes, keves eso... :)
Patak, erdos resz es elvileg van egy to is. Sajnos nem lehet a kozelebe menni, mert el van keritve...
Ime egy szep ragadozo madar. :)

Kozelebbrol egy kep. Golden Eagle-nek hivjak. Hatalmas es gyonyoru allat. 9kg is lehet, egy meter magas es tobb mint 2 meter a szarnyfesztavolsaga.
Lenyugozo, nem?
Ahogy setaltunk eppen megzavartuk a sast, mikozben a reggelijet fogyasztotta. Tatu, azaz Armadillo volt a menu. Elvileg sok van belole errefele, de most lattunk eloszor kozelrol. Igy nem tunik tul aranyosnak...
"For every child who dreams
about making a difference...
Bruce & Betsy Wilcox"
Azaz (kb.): Azoknak a gyerekeknek, akik jobb jovo epiteserol almodnak.
Remeljuk o kozejuk fog tartozni. :-)
Par David kepecske...

Kedvenc konyvem, sokat szoktam "olvasgatni"... :)
Minden penteken jarunk uszni, egyre ugyesebb vagyok. Mar a mozgo matracon is tudok ulni... :)

Ez lesz a Halloween-i ruham. :) Apa szerint ebben nagyon hasonlitok ra. :)
Megszerelem a babafigyelo monitort. :)
Megeszem a szeket... :)
Ezzel a mozdulattal akar piruettezhetnek is, pedig csak a macit szeretnem elerni... :)
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)

