2010. október 19., kedd

Foney-ban

Az elozo hetvegenk megint eleg mozgalmas volt. :-)

Penteken voltunk a szokasos uszas-oran. David lathatoan meg mindig elvezi. Gabor is. :-)


Egesz nyugis, mar csak ketten, a siros kissrac meg David vannak ezen az oran.


Szombaton kimentunk Forney-ba. Gabor segitett pakolni/koltozni a baratjanak, mi Daviddal leginkabb csak elveztunk a friss videki levegot... Meg a fuvet. :-)


Abby nagyon fotogen. :-) Igyekszik Davidot is azza tenni, de ot most csak a fu a levelek es a makkok erdekeltek... :-)


Szaraz fu... :-) Elvettuk tole, nem ette meg. De aranyos igy... :-)


A teli garazs... :-) Ezeket a cuccokat meg at kell valogatniuk a "haziaknak". :-) "Ez nem az en cuccom, az ove... " (Mondta Sara...)


Abby, Gabor, David, na meg a fu... :-)


Juhee... :-)


Erdotunder. :-)


Igen, azert en is ott voltam... Davidot pedig tenyleg csak a fu erdekelte... :-)


Baberkoszoru. :-)


David Ninaval es Abbyvel. :-) Nina beszel spanyolul, ugyhogy a hetvegen egy kis spanyol nyelvlecke is volt... Megtanultam, hogy a "Tita" kb. azt jelenti "Nagyi"... Abby igy hivja ot. Egyebkent az "abuelita" szobol (nagymama, de jelenthet nagynenit is) jon...


Bepakolas utan.


Mi van ott? :-)

2010. október 10., vasárnap

Dallas-i Arboretum

Mar tobbszor szoba kerult hogy meg kellene nezni a Dallas-i Arboretumot, vegul a Halloween kozeledtevel sikerult is elmenni. Kata, koszi a meghivast es a szervezest! :)

David es Kata. :-)


Hu, de kopasznak latszik itt David.


David es Andy, az ugyesen setalo nagyfiu. :-)


Tokorszagba tevedtunk... :)


Tokok! :-) (Itt is allni kell persze...)


Ezt a kepek nagyjabol 6. probalkozasra sikerult osszehozni.... Elotte folyton be akarta kapni David a tok szarat. Itt eleg messze volt hogy ez ne sikeruljon, es meg nem volt ideje felallni sem...


David kivancsian nezegette a sarga csodakat. Szokott enni, de ennyit, igy meg nem latott. :)


Toknezes utan jol esik az ebed... :-)
Fat Daddy's helyre ultunk be. Retro hangulat, finom kaja, szeretjuk az ilyen helyeket. :)


3 Anyuka, 3 babakocsi, 3 fiu. :) Pont mint a meseben, harom a magyar igazsag... :)

David 8 honapos, Cedar Ridge Park

A het vegen 8 honapos lett David. Kirandultunk is egyet ennek tiszteletere. :-)

Mint amennyire sejtheto, egyre mozgekonyabb.


Egyik kedvenc "jateka" a porszivonk.


Azert meg a hatizsakban ules is jol megy... Ez a park fel oranyi autozasra van Irvingtol.
(Cedar Hill Preserve.)


Apa es Fia. Osszeoltoztek.


Vannak kigyok is. Egyet lattunk is visszafele jovet. Kep nincs, es meg nem is azonositottuk be... Megijedtem tole egy kicsit...


Kis fahid az osvenyen.


David tanulmanyozza a borokat.


Apa, faradt vagyok... :-)


...Nagyon...


Kis tavacska. (Cattail Pond)


A csalad es a to.


Uton visszafele.


Mokus-sorozatunk kovetkezo tagja. :-)


Otthon, mar tud jatszani a kutyaval is.


Egyik kedvenc kepunk. Latszik milyen sok foga van...


Ez a dino par napja van meg. Nagyon fel akart allni David, nem ment, ezt gondoltuk jo lesz segitsegnek... Azota mar minden mellett felall, de nagyon szereti ezt a zoldseget... :-)


Huncut...


Ulni is tud rajta. Csak ovatosan...

2010. október 3., vasárnap

Ket aranyos video

Klikkeljetek a linkekre! HD-ra is valthattok!

David felall a kisagyban:
Video keszitese kozben senki nem serult meg es nem hasznaltunk dublort! :)

David kozlekedik. Kulonleges technikaval. :)
Halljatok, ahogy a kis fogacskak dolgoznak? :)


Coppell Nature Park (eros idegzetueknek)

Minap ugy dontottunk meglatogatjuk a hozzank legkozelebb levo Nature Park-ot.


Nagyreszt onkentesek munkajanak koszonhetjuk. Egesz jol ki van epitve egyes reszeken, mint ahogy a kepen is latszik. :)


David eppen nasit ragcsal. Igen, nem tevedes, mar ragcsal azzal a 7 kis fogacskajaval... :)


Nyam-Nyam... :)


Igy nez ki. Organikus (bio) zabpehely keszitmeny. Elvileg nagyon egeszseges. David minden esetre szereti... :)


Kellemes idonk volt, 20 fok felett ragyogo napsutessel. Talan ez a legszebb idoszak az evben. Nincs tul meleg, sok napsutes, keves eso... :)


Patak, erdos resz es elvileg van egy to is. Sajnos nem lehet a kozelebe menni, mert el van keritve...

Ime egy szep ragadozo madar. :)


Kozelebbrol egy kep. Golden Eagle-nek hivjak. Hatalmas es gyonyoru allat. 9kg is lehet, egy meter magas es tobb mint 2 meter a szarnyfesztavolsaga.
Lenyugozo, nem?


Ahogy setaltunk eppen megzavartuk a sast, mikozben a reggelijet fogyasztotta. Tatu, azaz Armadillo volt a menu. Elvileg sok van belole errefele, de most lattunk eloszor kozelrol. Igy nem tunik tul aranyosnak...


A felirat a kovon, ami nem nagyon latszik a kovetkezo:
"For every child who dreams
about making a difference...
Bruce & Betsy Wilcox"
Azaz (kb.): Azoknak a gyerekeknek, akik jobb jovo epiteserol almodnak.
Remeljuk o kozejuk fog tartozni. :-)


Mosolygos aranyos kep... :)


Par David kepecske...

Kedvenc konyvem, sokat szoktam "olvasgatni"... :)


Minden penteken jarunk uszni, egyre ugyesebb vagyok. Mar a mozgo matracon is tudok ulni... :)

Ez lesz a Halloween-i ruham. :) Apa szerint ebben nagyon hasonlitok ra. :)


Megszerelem a babafigyelo monitort. :)


Megeszem a szeket... :)


Ezzel a mozdulattal akar piruettezhetnek is, pedig csak a macit szeretnem elerni... :)

Ismet csomag erkezett :)

Nemreg ismet csomagunk erkezett...

David orult neki... :)


Je, ez egy kislampa... :)


Igy most biztonsagban vagyok?


Tudok szomoru arcot is vagni... :)